סנה, עלי סנה – Senna

, עלי סנה - Senna
סנה ועלי סנה זו תרופה המשמשת כדי להקל על עצירות ולריקון המעי הגס. זוהי תרופה המופקת מצמח הסנה (Cassia). שמות נוספים: בקוניס (Bekunis), לקסיקל פורטה (Laxikal Forte), אגיולקס (Agiolax), אאוקרבון (Eucarbon), יונגבורן (Jungbor).

מהי התרופה הזו?

סנה (Senna) הוא משלשל. תרופה זו משמשת כדי להקל על עצירות. זה יכול לשמש גם כדי לרוקן ולהכין את המעי לניתוח או בדיקה.

מה אני צריך להגיד לרופא שלי לפני אני לוקח את התרופה הזו?

הוא צריך לדעת אם יש לך את כל התנאים האלה:
1. דלקת התוספתן
2. כאב או חסימה בקיבה
3. הקאות
4. תגובה יוצאת דופן או אלרגית סנה, תרופות אחרות, מזון, צבעים, או חומרים משמרים
5. בהריון או מנסה להיכנס להריון
6. הנקה

איך אני אמור להשתמש בתרופה זו?

יש ליטול את התרופה דרך הפה עם כוס מים מלאה. בצע את ההוראות על האריזה. תמיד לקחת עם הרבה מים. קח בדיוק לפי ההוראות. אל תיקח את התרופות שלך לעתים קרובות יותר מאשר מכוונת.

שוחח עם רופא הילדים שלך בנוגע לשימוש בתרופה זו בילדים. בעוד רפואה זה יכול שתיקבע עבור ילדים צעירים כמו 2 שנתי תנאים שנבחרו, אמצעי זהירות חלה.

מה אם פספסתי מנה בזמן?

אם פספסת מנה, יש לקחת את זה ברגע שאתה יכול. אם זה זמן כמעט על המנה הבאה שלך, לקחת רק מינון זה. אל תיקח מינון כפול או נוסף.

מה עשוי ליצור אינטראקציה לא טובה עם תרופה זו?

אינטראקציות לא צפויות. עם זאת, התרופה עלולה להשפיע על זמן תרופות אחרות להישאר בבטן. עדיף לא לקחת את התרופה הזו בתוך 1 עד 2 שעות מנטילת תרופות אחרות.

מה עלי לשים לב תוך שימוש בתרופה זו?

אין להשתמש בתרופה זו למשך זמן ארוך יותר לפי הוראות הרופא או טיפול רפואי מקצועי. תרופה זו יכולה להפוך להרגל. שימוש ארוך טווח יכול לגרום לגוף שלך תלוי המשלשל עבור פעולת מעיים רגילים, לפגוע במעיים, לגרום תת תזונה, בעיות עם הכמויות של מים ומלחים בגוף. אם העצירות שלך שומר חוזרים, לבדוק עם הרופא מקצועי או טיפול רפואי.

מה תופעות הלוואי אשר אני צריך להבחין כאשר אני מקבל את התרופה הזו?

תופעות לוואי כי אתה צריך לדווח לרופא או טיפול רפואי מקצועי בהקדם האפשרי:
1. שלשול
2. חולשת בשרירים
3. בחילות והקאות
4. הרזיה חריגה

תופעות לוואי שבדרך כלל אינם דורשים טיפול רפואי (דוח לרופא או טיפול רפואי מקצועי שלך אם הם ממשיכים או מטרידות):
1. נפיחות
2. שתן דהוי
3. אי נוחות בבטן תחתונה או התכווצויות

היכן כדאי לשמור את התרופה שלי?

הרחק מהישג ידם של ילדים.

בטמפרטורת החדר בין 15 לבין 30 מעלות צלזיוס (59 ו 86 מעלות F). שמור במיכל סגור היטב. זרוק כל תרופה בשימוש לאחר תאריך התפוגה. זכור, זה וכל תרופה אחרת מהישג ידם של ילדים, מעולם לא לשתף את התרופות שלך עם אחרים, ולהשתמש בתרופות זה רק להתוויה שנקבעה.

שמות נוספים

Senna Concentrate , Senolax , Perdiem Overnight , Senna Smooth , Senokot Extra , Pedia-lax , Senexon , Ex-lax Chocolated , Senna-Gen , Ex-lax Regular Strength Pills , Senokot , Senosol-X , Gentlax , Dosaflex , Ex-Lax Gentle Nature , Sennosides , Fletchers Castoria , Dr Caldwell Laxative , Innerclean , Senna Lax , Ex-lax , X-Prep , Senokotxtra , Sennalax , Senosol , Senna-time , Uni-cenna , Ex-lax Maximum Relief Formula , Black Draught , Senokot Child

מודעות פרסומת